שירותי איתור נכסים בהשקעות נדל"ן בארה"ב

20.11.2016// מאת: HAP JOURNAL

יש הרבה דרכים לבצע השקעות נדלן בארה"ב. אפשר למשל לחפש דירות שמוצעות למכירה באמצעות אתרים באינטרנט. אפשר לחפש נכסים כגון בתים או חנויות, שמשווקים על ידי שמאי מקרקעין בארצות הברית או אפילו כאלה שיושבים בישראל. אפשר להיעזר בחברים או קרובים שמתגוררים בחו"ל (בארה"ב כמובן) ומכירים את תנאי הנדל"ן מקרוב. יחד עם זאת, מי שרוצה באמת לבצע השקעה נבונה יכול לבחור בדרך בדוקה לצורך בחירה בנכס הנכון, במקום הנכון. הדרך הבדוקה הזאת היא להשתמש בשירות מקצועי לצורך איתור נכסים להשקעה. בצורה כזאת לא נופלים בפח ולא רוכשים חתול בשק. בצורה כזאת, מקבלים את החלטת ההשקעה באופן רציונאלי, מקצועי, על פי פרמטרים שנבדקו היטב ומראש.

השקעות נדלן בארה"ב על פי הגדרת תשואהאיתור נכסים של השקעות נדלן בארה"ב

לפני ששוכרים שירות של איתור נכסים לצורך השקעות נדלן בארה"ב כדאי לעשות מעט שיעורי בית. מה כדאי לבדוק? כדאי לבדוק למשל לאיזו תשואה ניתן לצפות כאשר מבצעים השקעה בעיר מרכזית לעומת השקעה דומה באזורים פחות מרכזיים. כדאי להשוות בין תשואה שניתן לקבל כאשר רוכשים בית לעומת השקעה בדירה בבניין דירות. אחרי שרואים אילו תשואות מקובלות ואפשריות כדאי לתת למקצוענים לעשות את העבדה. בדיוק בשלב זה, חברה לאיתור נכסים תוכל לסייע לכם. השירות יהיה יעיל במיוחד כאשר המטרה ברורה. כאשר מגדירים מראש איזו תשואה או אילו רמות של תשואה יתאימו – אפשר יהיה לאתר את הנכסים המתאימים.

השקעות ורמת הסיכון

חשוב להיות ערים לכך שאין השקעה בלי מידה כזאת או אחרת של סיכון. אפילו השקעות שנחשבות לסולידיות ביותר טומנות בחובן רמה כלשהי של סיכון וזה הוכח למשל בשוק האג"ח כאשר גם חברות יציבות לכאורה לא עמדו בתשלומים המובטחים. אז כיצד להתמודד עם האתגר שנקרא "נדלן בארהב סיכונים"? גם בעניין זה – שירות של איתור נכסים הוא הדרך הנכונה.

מי שרוצה לשלב בין השקעה בטוחה יחסית לבין תשואה גבוהה למדי – איתור הנכס הנכון במקום הנכון הוא הדרך לשם. אם גורם מסוים מבטיח לכם תשואה פנומנלית ונטולת סיכון – זהירות! הבטחה כזאת בדרך כלל מסתירה לא מעט אמיתות אפלות. אם הבטיחו לכם למצוא נכס טוב, באזור מוצלח עם תשואה סבירה וסיכון לא גדול – זו כבר משימה הרבה יותר ריאלית, שעומדת על רגליים יציבות. כדי להשיג זאת יש כמובן לפנות לחברה בעלת מוניטין שמכירה את השוק האמריקאי. לא כל מתווך ישראלי יוכל להצליח בכך. דרושה חברה שפועלת מזה זמן בארה"ב, חברה שכבר השיגה ערך מוסף ללקוחות ישראלים רבים, שיכולים להעיד על איכויותיה.

איתור פרויקטים חדשים

מי שמחפש אפשרויות השקעה בנדלן בארה"ב עשוי בהחלט לחפש דירות, בתים או נכסים מסחריים לצורך השכרה. אך נכסים כאלה, שנקראים נכסים מניבים, אינם הדרך היחידה להצליח. יש גם אפשרות לבצע השקעות באמצעות קרנת להשקעה, קרנות שיוזמות פרויקטים לאחר שהן מאתרות הזדמנויות מצוינות. קרנות להשקעה מאגדות כמה וכמה משקיעים, כאשר הפרויקט נרשם על שם המשקיעים ומיועד להניב תשואה מוגדרת למשך תקופה של מספר שנים. גם כאן, המפתח להצלחה הוא איתור הפרויקט הנכון, במקום הנכון, עם הביטחונות המתאימים.

אם גם אתם מחפשים השקעות נדלן בחול, אם גם אתם רוצים השקעה חכמה אך אין לכם את הידע הנדרש לצורך מציאת הנכס הנכון, אל תהססו להיעזר במומחים. חברה לשירותי איתור נכסים תמנע רכישה של נכס לא מתאים, באזור לא טוב, לעיתים גם בסביבה גרועה ממש. חברה לאיתור נכסים תאפשר להגיע לשילוב מצוין בין תשואה מוגדרת לרמת סיכון נמוכה.

לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה