HAP VENTURE

קצת עלינו

קרן המשקיעים HAP VENTURE FUND הוקמה על מנת לאפשר למשקיעים המעוניינים למצוא אפיקי השקעה אטרקטיביים, לפזר סיכון בתיק ההשקעות שלהם ולמקסם את הונם האישי, להצטרף להשקעות פיננסיות ביזמות נדל"ן בסביבה מוגנת תוך זהות אינטרסים עם היזם והנהלת הקרן.
 

קרא עוד

צוות

ערן פולק

שותף ומנהל HAP INVESTMENTS ניו יורק

שותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן בארצות הברית. ערן מנהל את משרדי החברה בניו יורק המונה מעל ל-30 עובדים ואחראי על ניהול של 10 פרויקטים של חברת HAP במנהטן, ופרויקט אחד בניו ג'רזי, ארצות הברית.

כיזם ואיש עסקים בעל ניסיון רב בייזום והקמת פרויקטים מסחריים ומגורים, ערן היה מהיזמים הראשונים שזיהו את הפוטנציאל של שכונת נווה צדק ופעלו בה. בנוסף יזם וניהל ערן פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל ובהונגריה.

ערן למד קורסים במנהל עסקים וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, ממשל ומדעי המדינה במרכז הבינתחומי, ניהול שיווק באוניברסיטת תל אביב וקורס נדל"ן ב-Harvard University בארצות הברית.

אמיר חסיד

שותף ומנהל פיתוח עסקי HAP INVESTMENTS ניו יורק

כשותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT , חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. אמיר מתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטים מורכבים. כמנהל הפיתוח העסקי של HAP, אחראי אמיר על איתור נכסים בעלי פוטנציאל רווח גבוה, בניית התכנית העסקית של העסקה, גיוס ההון ממשקיעים והוצאת העסקה לפועל עד להשלמת רכישת הקרקע.

את דרכו ביזמות החל אמיר כשותף במשרד עורכי הדין אמזל, לוי, חסיד, המתמחה בנדל"ן ועוסק במתן פתרונות לכל עסקה על פי צרכי הלקוח. אמיר ניהל את מחלקת הנדל"ן היזמי במשרד ובמסגרת זו יזם פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל.

לאמיר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

ניר אמזל

שותף ומנכ"ל HAP INVESTMENTS ישראל

ניר הוא אחד משלושת המייסדים של חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. כמנכ"ל HAP בישראל, אחראי ניר בין היתר על גיוס הון להשקעות נדל"ן וליווי ושימור הקשר עם משקיעים.

את דרכו ביזמות החל ניר כשותף המתמחה בתחום הנדל"ן הבינלאומי במשרד אמזל, לוי, חסיד, אחד המשרדים המובילים במקרקעין בישראל. מתוקף תפקידו כשותף המנהל את המחלקה הבינלאומית במשרד, ניהל ניר את סניף המשרד באוקראינה העוסק במתן ייעוץ משפטי, מיסויי ועסקי מגוון לחברות, יזמים ומוסדות ממשל ושלטון ישראלים באוקראינה וכן בייצוג גופים אוקראינים בישראל .

לניר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

קרא עוד

  השאר פרטים ונחזור אליך

  פרטיך נשלחו בהצלחה! נציג מטעמנו ייצור איתך קשר בהקדם

  מחויבות לליווי לאורך חיי ההשקעה

  HAP Venture Fund רואה במשקיעיה שותפים לחזון, לדרך, לרווחים. רבים מהמשקיעים בחברה היזמית HAP  Investments  עד כה, הם משקיעים חוזרים אשר השקיעו ביותר מפרויקט אחד והביאו בני משפחה וחברים להשקיע בפרויקטים נוספים. הקרן רואה את הקשר עם משקיעיה כמערכת יחסים ארוכת טווח.

  הקרן מלווה את משקיעיה לאחר ביצוע ההשקעה ולאורך חיי הפרויקט ומשמרת קשר אישי עם כל אחד מהמשקיעים, החל משלב קבלת הנתונים טרם ביצוע העסקה ולאורך חיי הפרויקט כולו עד לסיומו המוצלח וחלוקת הרווחים.

  מחויבות לשקיפות

  AP Venture Fund מתחייבת להציג בפני המשקיעים מידע אודות ההשקעה, כולל מבנה ההוצאות של העסקה אשר משמש ככלי עזר למשקיעים לקבלת החלטות מתוך הבנת היתרונות והחסרונות של ההשקעה ולהערכת מידת הרווח הצפויה מההשקעה ומשך הזמן הנדרש למימוש הרווחים.

  מחויבות לאיכות

  HAP Venture Fund מתחייבת לבחירה דקדקנית של פרויקטים איכותיים. הקפדה על טיב ואיכות נותני השירותים שלנו ובניית מערך של מנגנוני בקרת סיכונים, המאפשרים ליזם להגיב במהירות לנסיבות שוק משתנות ובכך להקטין את הסיכון למשקיע.

  מחויבות לצמיחה

  HAP Venture Fund פועלת על מנת למקסם את הרווחיות עבור משקיעיה דרך שיפור, פיתוח ובניה מתמדת של אפשרויות ההשקעה שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו מאמינים כי רק בדרך של בקרה עצמית ולמידה קבועה, נוכל להמשיך ולספק ללקוחותינו את פתרונות ההשקעה האמינים, היציבים והאיכותיים ביותר.

  HAP Investments מעמידה לרשות הקרן את מחלקת המחקר האמריקאית שלה הכוללת בוגרי Harvard ואוניברסיטאות מובילות אחרות, אשר ביניהם אדריכלים, בוגרי מנהל עסקים וכלכלנים, לצורך המשך הלמידה הרציפה והמתמדת, שמירה על קשר עם השוק ואיתור עסקאות מוצלחות בעלות פוטנציאל רווח גבוה.

  חזון הקרן

  החזון של HAP Venture Fund הוא לאפשר למשקיעים בעלי הון עצמי התחלתי של 40,000 $, המעוניינים להגדיל את הונם האישי,
  להצטרף להשקעה פיננסית ביזמות נדל"ן בארצות הברית בעלת פוטנציאל לצפי רווח יזמי גבוה, אשר שמור בדרך כלל למשקיעים בעלי הון עצמי גבוה.
  כל זאת בצורה בטוחה, שקופה ומבוקרת.

  כיסוי תקשורתי

  18.02.18

  הגיוס, ממשקיעים פרטיים, שימש לרכישת קרקע בשטח של 620 מ"ר שעליו מתכננת החברה להקים מגדל מגורים של 19 קומות

  19.02.18

  יזמית הנדל"ן HAP דיווחה אתמול (ראשון) כי השלימה גיוס של כ-19 מיליון דולר להקמת פרויקט מגורים חדש במנהטן, ארה"ב. הגיוס שימש לרכישת קרקע בשכונת טרייבקה היוקרתית, עליה היא מתכננת להקים מגדל מגורים בן 19 קומות. את הגיוס עשתה באמצעות תשקיף וגיוס ממשקיעים פרטיים.

  21.01.18

  ראש העיר ניו יורק הבטיח להקים בשנים הקרובות מאות אלפי דירות בדיור בר השגה. כדי לתמרץ יזמים לשלב בעלי הכנסה נמוכה בפרויקטים מציעה העירייה שורת הקלות, שמשמעותן ויתור על הכנסות מס של 1.4 מיליארד דולר. גם יזמים ישראליים מצליחים להשתלב ביוזמות

  קרא עוד

  וידאו

  ניר אמזל ב"פרקליטים עד הבית" - על חשיבות תשקיפים בעבור משקיע פוטנציאלי

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 23.9.17 - רפורמת המיסים בארה"ב

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 22.7.17 - שיטות מכר דירות בניו יורק אל מול ישראל

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 8.7.17 - מגמות בנכסים מסחריים במנהטן

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 24.6.17 - עשור למשבר הסאב פריים

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 10.6.17 - בדיקת תכנית עסקית

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 27.5.17 - גיוס המונים ונדל"ן

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 25.2.17

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 24.12.16 - האם שלטון טראמפ ישפיע על שוק הנדל"ן בארה"ב?

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 26.11.16

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 12.11.16 - זיהוי פוטנציאל של אזורים מתפתחים

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" 29.10.16 - הקשר בין רשויות ליזמים בניו יורק

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" - 27.8.16

  ניר אמזל ב"סודות הנדל"ן" - 13.8.16

  2017 HAP company update

  A Day with HAP Investments

  Welcome to HAP New York

  HAP Tower - Jersey City, NJ