איך מוצאים בהצלחה דירות בארה"ב להשקעה

27.02.2017// מאת: HAP JOURNAL

ישנם משקיעים אשר מרבים להלל אותם כמי שהתברכו ב"מגע של זהב". יש משקיעים אשר יודעים כאילו להריח את המקום המדויק שבו מסתתרות ההשקעות הטובות ביותר. זה נכון בנדל"ן וגם בתחומים אחרים של השקעות לסוגיהן. אבל גם עבור מרבית האנשים, שלא ניחנו באותו חוש ריח מיוחד, ישנה אפשרות מעשית מאוד להצליח. איך עושים זאת? ניתן למצוא בהצלחה דירות בארה"ב להשקעה כאשר מתבססים על כמה פרמטרים מומלצים. מי שינהג כך ולא יסטה מההנחיות, מובטח לו שיצליח.

דירות בארה"ב להשקעה – מתחילים במבט על

הדבר הראשון שיש לעשות כאשר מחפשים השקעת נדל"ן טובה הוא להסתכל על ארצות הברית במבט על. עוד לפני שמסתכלים מקרוב על דירות בארה"ב להשקעה, חשוב לבחון את מאפייני הכלכלה של המדינות השונות, חשוב לבדוק האם יש מדינות מסוימות שמעניקות הקלות למשקיעים וגם יש לברר באילו מדינות יש מדיניות נוקשה ומיסים בשיעורים גבוהים יותר. לאחר שרואים מהם האזורים המועדפים, מהן המדינות המועדפות והיכן נתוני התעסוקה גבוהים, אפשר לעבור לרזולוציה מוגדלת.

בודקים מקרוב

בסופו של דבר, אי אפשר לבדוק היטב נכסים שונים בכל רחבי היבשת. אפילו סדר גודל של מדינה שלמה יהיה גדול מדי כדי שאפש ר יהיה לבצע בדיקה מדוקדקת ביותר. כדי להצליח בבחירת השקעות נדלן בארהב יש להתמקד בעיר או במחוז מסוימים ואז, לבדוק מקרוב את המאפיינים החיוביים.

פרמטר חשוב לזיהוי נכסים טובים הינו קרבה לתחנות רכבת מרכזיות, רכבת תחתית או לחילופין – קרבה לדרכים מרכזיות. אך אין זה הפרמטר היחיד או אפילו החשוב ביותר כאשר מחפשים בתים למכירה בארצות הברית. כדאי להתמקד בקרבה לנקודות חוזק נוספות. למשל, כדאי לבחון היטב במיוחד נכסים הקרובים למרכזי קניות גדולים או קניונים. כדאי לאתר נכסים הקרובים לבתי ספר נחשבים ולמוקדי תעסוקה, מכללות, אוניברסיטאות. מקום שיש בו שירותי רפואה טובים, אזור שבו נתוני הפשיעה מאוד נמוכים, סביבה שבה מתגוררים בני המעמד בינוני – זהו האזור שבו כדאי לרכוש נכס להשקעה.

איך למצוא דירות בארהב להשקעה

מתווכים ויועצים

אי אפשר לרכוש נכס בלי להבין דבר או שניים בענייני מיסוי. ואכן, תוך כדי תהליך הרכישה נהוג להתייעץ עם מומחי מיסוי נדלן בארהב, אך אלה לא המומחים היחידים שכדאי לשמוע לדבריהם. אפשר בהחלט להיעזר במתווכים וביועצי נדל"ן. יש יועצים המתגוררים בישראל אך בקיאים עד מאוד במה שקורה בנדל"ן האמריקאי. יש חברות תיווך המקיימות קשרים עם חברות ישראליות אך ניתן בהחלט לפנות גם למתווכים היושבים בארצות הברית.

אך בד בבד, חשוב לבדוק גם פרמטרים נוספים כמו מצבו של הנכס שבו מתעניינים. חקיקה עירונית וחבויות שונות של בעלי הנכסים כלפי בעלי הבניין או הוועד (שלעיתים יכול להטיל הגבלות שונות לגבי שוכרים פוטנציאליים).

מצטרפים לקרן השקעות

בראשית הדברים דיברנו על אותם מומחים בעלי מגע של זהב, אשר יודעים לאתר השקעות מעולות. מי שרוצה להשקיע בנדל"ן תוך כדי שיתוף פעולה עם משקיעים מעולים יוכל כיום לעשות זאת על ידי הצטרפות לקרן השקעות. קרן השקעות פרטית בתחום הנדל"ן מבצעת ייזום והשקעות בפרויקטים שנבחרים באופן מדויק ולאחר בדיקת כדאיות מאוד רצינית. קרן השקעות הולכת על בטוח, שכן היא עצמה מבצעת השקעה כספית ניכרת כך שהיא בעלת עניין להפיק עבור עצמה ועבור המשתתפים, המשקיעים השותפים, תשואה מקסימלית. איך מזהים קרן השקעות אמינה ואיכותית? על ידי כך שהיא נוהגת בשקיפות מלאה, לא מבטיחה תשואה במספרים לא הגיוניים ומקבלת גם משקיעים שמוכנים להשקיע סכומים שונים, לא בהכרח מאוד גבוהים.

לכתבה הקודמת
לכתבה הבאה