צוות

ערן פולק

שותף ומנהל HAP INVESTMENTS ניו יורק

שותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן בארצות הברית. ערן מנהל את משרדי החברה בניו יורק המונה מעל ל-30 עובדים ואחראי על ניהול של 10 פרויקטים של חברת HAP במנהטן, ופרויקט אחד בניו ג'רזי, ארצות הברית.

כיזם ואיש עסקים בעל ניסיון רב בייזום והקמת פרויקטים מסחריים ומגורים, ערן היה מהיזמים הראשונים שזיהו את הפוטנציאל של שכונת נווה צדק ופעלו בה. בנוסף יזם וניהל ערן פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל ובהונגריה.

ערן למד קורסים במנהל עסקים וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, ממשל ומדעי המדינה במרכז הבינתחומי, ניהול שיווק באוניברסיטת תל אביב וקורס נדל"ן ב-Harvard University בארצות הברית.

אמיר חסיד

שותף ומנהל פיתוח עסקי HAP INVESTMENTS ניו יורק

כשותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT , חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. אמיר מתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטים מורכבים. כמנהל הפיתוח העסקי של HAP, אחראי אמיר על איתור נכסים בעלי פוטנציאל רווח גבוה, בניית התכנית העסקית של העסקה, גיוס ההון ממשקיעים והוצאת העסקה לפועל עד להשלמת רכישת הקרקע.

את דרכו ביזמות החל אמיר כשותף במשרד עורכי הדין אמזל, לוי, חסיד, המתמחה בנדל"ן ועוסק במתן פתרונות לכל עסקה על פי צרכי הלקוח. אמיר ניהל את מחלקת הנדל"ן היזמי במשרד ובמסגרת זו יזם פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל.

לאמיר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

ניר אמזל

שותף ומנכ"ל HAP INVESTMENTS ישראל

ניר הוא אחד משלושת המייסדים של חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. כמנכ"ל HAP בישראל, אחראי ניר בין היתר על גיוס הון להשקעות נדל"ן וליווי ושימור הקשר עם משקיעים.

את דרכו ביזמות החל ניר כשותף המתמחה בתחום הנדל"ן הבינלאומי במשרד אמזל, לוי, חסיד, אחד המשרדים המובילים במקרקעין בישראל. מתוקף תפקידו כשותף המנהל את המחלקה הבינלאומית במשרד, ניהל ניר את סניף המשרד באוקראינה העוסק במתן ייעוץ משפטי, מיסויי ועסקי מגוון לחברות, יזמים ומוסדות ממשל ושלטון ישראלים באוקראינה וכן בייצוג גופים אוקראינים בישראל .

לניר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

רוית דוזלי

סמנכ"לית תפעולרוית דוזלי

סמנכ"לית תפעול

רווית הצטרפה לצוות ההקמה של HAP INVESTMENTS בישראל ב-2011. כיום מכהנת כסמנכ"לית התפעול ב- HAP VENTURE ומהווה הגורם המרכזי אשר פועל מול מחלקות החברה בארץ ומשרדי החברה בארה"ב. תפקידה דורש הכרה רב מערכתית עם כל תחומי הפעילות של החברה וכל הגורמים הפועלים בה ומחוץ לה. רוית אחראית על מערך ניהול הכספים והתקציב וכמו כן מנהלת את תחום קשרי המשקיעים של החברה. לרוית תואר ראשון B.A במנהל עסקים וסוציולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה, וכן לימודי תעודה בחשבונאות.

עופר תירוש

סמנכ"ל כספיםעופר תירוש

סמנכ"ל כספים

עופר הוא סמנכ"ל כספים מנוסה עם למעלה מ 25 שנות ניסיון. כסמנכ"ל הכספים של החברה, עופר אחראי על

כל ההיבטים הפיננסיים, המשפטיים והמיסוי של החברה, דוחות כספיים ישראלים ואמריקאיים וכן הכנת דוחות שנתיים לחברות ציבוריות.

לפני שהצטרף ל HAP, עופר עבד שנתיים כסמנכ"ל כספים בקרן השקעות פרטית בנדל"ן ובחברת סטארט אפ, וקודם לכן מעל 15 שנה כחשב בכיר בחברת האחזקות הציבורית,אלקו החזקות, שם היה בין היתר אחראי על היבטי המס והחשבונאות בהשקעות החברה במקבצי דיור בארה"ב. עופר רואה חשבון בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למנהל.

שרה אביב ברגר

מנהלת מכירותשרה אביב ברגר

מנהלת מכירות

שרה היא מנהלת פיתוח עסקי ומכירות מנוסה עם למעלה מ 15 שנות ניסיון של ניהול בחברות בינלאומיות, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

כמנהלת המכירות של החברה, שרה אחראית על שיתוף פעולה עם משקיעים וגיוס השקעות הון לפרויקטים של HAP בניו יורק.

לפני שהצטרפה ל- HAP שרה ניהלה פעילויות עסקיות בישראל, אירופה וארה"ב בתעשיות האנרגיה הסולארית, ענף הבניה ותחום ההשקעות נדל"ן בארה"ב.

רינת כהן

מנהלת אדמיניסטרטיביתרינת כהן

מנהלת אדמיניסטרטיבית

רינת הצטרפה לצוות HAP בשנת 2016 ותפקידה כיום מנהלת אדמיניסטרטיבית של HAP Venture. בתפקידה החדש, הינה אחראית לארגון וניהול המשרד ופועלת ליעילות ואפקטיביות ארגונית משרדית.

רינת גם עובדת ישירות מול צוות ההנהלה הבכיר של החברה וכן עם המשקיעים. רינת כהן היא בעלת תואר B.A. בחינוך מיוחד ממכללת סמינר הקיבוצים.