צוות

ערן פולק

שותף ומנהל HAP INVESTMENTS ניו יורק

שותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן בארצות הברית. ערן מנהל את משרדי החברה בניו יורק המונה מעל ל-30 עובדים ואחראי על ניהול של 10 פרויקטים של חברת HAP במנהטן, ופרויקט אחד בניו ג'רזי, ארצות הברית.

כיזם ואיש עסקים בעל ניסיון רב בייזום והקמת פרויקטים מסחריים ומגורים, ערן היה מהיזמים הראשונים שזיהו את הפוטנציאל של שכונת נווה צדק ופעלו בה. בנוסף יזם וניהל ערן פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל ובהונגריה.

ערן למד קורסים במנהל עסקים וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, ממשל ומדעי המדינה במרכז הבינתחומי, ניהול שיווק באוניברסיטת תל אביב וקורס נדל"ן ב-Harvard University בארצות הברית.

אמיר חסיד

שותף ומנהל פיתוח עסקי HAP INVESTMENTS ניו יורק

כשותף ומייסד חברת HAP INVESTMENT , חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. אמיר מתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטים מורכבים. כמנהל הפיתוח העסקי של HAP, אחראי אמיר על איתור נכסים בעלי פוטנציאל רווח גבוה, בניית התכנית העסקית של העסקה, גיוס ההון ממשקיעים והוצאת העסקה לפועל עד להשלמת רכישת הקרקע.

את דרכו ביזמות החל אמיר כשותף במשרד עורכי הדין אמזל, לוי, חסיד, המתמחה בנדל"ן ועוסק במתן פתרונות לכל עסקה על פי צרכי הלקוח. אמיר ניהל את מחלקת הנדל"ן היזמי במשרד ובמסגרת זו יזם פרויקטים למגורים בשכונת התימנים, גן העיר, הצפון הישן, העיר הלבנה ובמקומות נוספים בישראל.

לאמיר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

ניר אמזל

שותף ומנכ"ל HAP INVESTMENTS ישראל

ניר הוא אחד משלושת המייסדים של חברת HAP INVESTMENT DEVELOPERS, חברה יזמית המתמחה בפרויקטים בנדל"ן במנהטן. כמנכ"ל HAP בישראל, אחראי ניר בין היתר על גיוס הון להשקעות נדל"ן וליווי ושימור הקשר עם משקיעים.

את דרכו ביזמות החל ניר כשותף המתמחה בתחום הנדל"ן הבינלאומי במשרד אמזל, לוי, חסיד, אחד המשרדים המובילים במקרקעין בישראל. מתוקף תפקידו כשותף המנהל את המחלקה הבינלאומית במשרד, ניהל ניר את סניף המשרד באוקראינה העוסק במתן ייעוץ משפטי, מיסויי ועסקי מגוון לחברות, יזמים ומוסדות ממשל ושלטון ישראלים באוקראינה וכן בייצוג גופים אוקראינים בישראל .

לניר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

חיים איתן

סמנכ"ל מכירותחיים איתן

סמנכ"ל מכירות

אמיר כהן

סמנכ"ל שיווקאמיר כהן

סמנכ"ל שיווק

רוית דוזלי

סמנכ"ל תפעולרוית דוזלי

סמנכ"ל תפעול

אורלי רובין

מנכ"ל הקרןאורלי רובין

מנכ"ל הקרן

אורלי יוזמת ומייסדת קרן השקעות נדל"ן של HAP Investments.

כיועצת המלווה משפחות בתהליכי הבראה וצמיחה כלכליים, אורלי מתכננת ומתאימה אסטרטגיות המסייעות למשפחות למקסם את הפוטנציאל הכלכלי ולהגיע לעצמאות כלכלית. כמשקיעה בעלת ניסיון בהשקעות נדל"ן, זיהתה אורלי את הצורך לייצר אפיקי השקעה בעלי פוטנציאל רווח גבוה עבור משקיעים בעלי הון עצמי נמוך.

לאורלי 16 שנות ניסיון בשיווק ופיתוח עסקי בהן הובילה וניהלה פרויקטים מורכבים בחברות בינלאומיות מתחומים שונים וביניהם סימולציה רפואית, היי טק וחינוך. בתפקידה האחרון הקימה וניהלה את מערך השיווק של מסר, המרכז הארצי לסימולציה רפואית בתל השומר, אחד המרכזים המובילים בעולם בתחום הסימולציה הרפואית.

אורלי כותבת בלוגים בנושאי התנהלות כלכלית והשקעות − בואו נדבר על כסף – בפורטל למשפחה, ו – מיומנה של משקיעה מתחילה – בערוץ הנדל"ן של גלובס.

אורלי בוגרת תואר שני מאוניברסיטת ניו יורק בInteractive Telecommunications .בנוסף, סיימה אורלי את התכנית למנהלים בבית ספר למנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ולימודי תואר ראשון במדעי החברה ולימודים קלאסיים מאוניברסיטת תל אביב.