מידע למשקיעים

למה להשקיע

השקעות פיננסיות והשקעות בנדל"ן צריכות להיות חלק מאסטרטגיה של ניהול ההון האישי שלנו. כשאנחנו מנהלים את הוננו, אנחנו מייצרים תמונת מצב ואוספים ידע אשר באמצעותו אנחנו יכולים לקבל החלטות איכותיות יותר לגבי החיים הכלכליים שלנו.
כשאנחנו בוחרים לא לנהל את ההון האישי שלנו, אנו בעצם נותנים את המושכות למציאות אקראית ומאפשרים לה לנהל את חיינו. הדינמיקה במקרה זה נראית כקובץ של אירועים בלתי צפויים שמופיעים בחיינו ומעסיקים אותנו בכיבוי שריפות.

למה נדל"ן

בניגוד לאפיקי השקעה מסורתיים כגון תכניות חיסכון בבנק, קרנות השתלמות וחסכונות פנסיוניות בהם המשקיע חשוף לרמת סיכון נמוכה ולצפי קבוע של תשואה, בהשקעות פיננסיות בנדל"ן ניתן כיום לקבל תשואות גבוהות יותר ולהתאים את מודל ההשקעה לצרכי המשקיע.

למה מנהטן

אי של יציבות פיננסית

חברת HAP INVESTMENTS הינה חברה המתמחה ביזמות נדל"ן במנהטן וסביבתה. השקעה בנדל"ן במנהטן נחשבת ליציבה במיוחד. גם בעתות משבר, הירידות במחירי הנדל"ן בעיר היו לטווחי זמן קצרים מאוד. מנהטן בדרך כלל הייתה הראשונה להתגבר על משברים כלכליים ולצמוח מחדש. בשנים האחרונות, שוק הנדל"ן בארה"ב חובק בתוכו הזדמנויות השקעה מצוינות. במחיר של דירה קטנה בארץ, ניתן לרכוש כיום דירה באזורים המתפתחים של מנהטן.

מנהטן וסביבתה מהווים מוקד משיכה עולמי לאנשי עסקים ועובדים מקומיים, מה שמייצר ביקושים קשיחים לנדל"ן ומעל 97% תפוסה של דירות

המחסור האדיר בדירות שיצר המשבר הכלכלי מבטיח צמיחה גם בשנים הבאות

הריבית במשק בישראל נמוכה מאוד וחלופות ההשקעה מצומצמות.