חזון הקרן

חזון הקרן

החזון של HAP Venture Fund הוא לאפשר למשקיעים בעלי הון עצמי התחלתי של 40,000 $, המעוניינים להגדיל את הונם האישי,
להצטרף להשקעה פיננסית ביזמות נדל"ן בארצות הברית בעלת פוטנציאל לצפי רווח יזמי גבוה, אשר שמור בדרך כלל למשקיעים בעלי הון עצמי גבוה.
כל זאת בצורה בטוחה, שקופה ומבוקרת.

מחויבות לצמיחה

HAP Venture Fund פועלת על מנת למקסם את הרווחיות עבור משקיעיה דרך שיפור, פיתוח ובניה מתמדת של אפשרויות ההשקעה שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו מאמינים כי רק בדרך של בקרה עצמית ולמידה קבועה, נוכל להמשיך ולספק ללקוחותינו את פתרונות ההשקעה האמינים, היציבים והאיכותיים ביותר.

HAP Investments מעמידה לרשות הקרן את מחלקת המחקר האמריקאית שלה הכוללת בוגרי Harvard ואוניברסיטאות מובילות אחרות, אשר ביניהם אדריכלים, בוגרי מנהל עסקים וכלכלנים, לצורך המשך הלמידה הרציפה והמתמדת, שמירה על קשר עם השוק ואיתור עסקאות מוצלחות בעלות פוטנציאל רווח גבוה.

מחויבות לאיכות

HAP Venture Fund מתחייבת לבחירה דקדקנית של פרויקטים איכותיים. הקפדה על טיב ואיכות נותני השירותים שלנו ובניית מערך של מנגנוני בקרת סיכונים, המאפשרים ליזם להגיב במהירות לנסיבות שוק משתנות ובכך להקטין את הסיכון למשקיע.

 מחויבות לשקיפות

HAP Venture Fund מתחייבת להציג בפני המשקיעים מידע אודות ההשקעה, כולל מבנה ההוצאות של העסקה אשר משמש ככלי עזר למשקיעים לקבלת החלטות מתוך הבנת היתרונות והחסרונות של ההשקעה ולהערכת מידת הרווח הצפויה מההשקעה ומשך הזמן הנדרש למימוש הרווחים.

מחויבות לליווי לאורך חיי ההשקעה

HAP Venture Fund רואה במשקיעיה שותפים לחזון, לדרך, לרווחים. רבים מהמשקיעים בחברה היזמית HAP  Investments  עד כה, הם משקיעים חוזרים אשר השקיעו ביותר מפרויקט אחד והביאו בני משפחה וחברים להשקיע בפרויקטים נוספים. הקרן רואה את הקשר עם משקיעיה כמערכת יחסים ארוכת טווח.

הקרן מלווה את משקיעיה לאחר ביצוע ההשקעה ולאורך חיי הפרויקט ומשמרת קשר אישי עם כל אחד מהמשקיעים, החל משלב קבלת הנתונים טרם ביצוע העסקה ולאורך חיי הפרויקט כולו עד לסיומו המוצלח וחלוקת הרווחים.

הזדמנות להיכנס למשפחת המשקיעים של
HAP Investments וליהנות מהשקעה איכותית ומניבה ומזהות אינטרסים עם החברה היזמית.

כתבו לנו ונשמח לענות על כל שאלה

הפרויקטים שלנו

לכל הפרויקטים