איך להשקיע

איך להשקיע

כיצד מצטרפים להשקעה דרך HAP VENTURE FUND

על מנת להצטרף לקבוצת המשקיעים האיכותית בפרויקטים של HAP INVESTMENTS בארצות הברית אין צורך בסכומי כסף גדולים או ברקע קודם בהשקעות. ניתן לקבל מידע אודות מודל ההשקעה והעסקאות הרלוונטיות כיום באתר שלנו.

הצטרפות לרשימת המשקיעים שלנו תחשוף אתכם לעסקאות המשמעותיות ביותר במנהטן המבוצעות על ידי HAP INVESTMENTS, חברה אמריקאית בבעלות ישראלית המועמדת לתואר יזם השנה בארצות הברית לשנת 2014 מטעם ארנסט אנד יאנג ארה"ב.

ההרשמה אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת. לאחר סיום תהליך ההרשמה הקצר, ייכנס שמך למאגר המשקיעים הפוטנציאלים של הקרן ולאחר מכן יועברו אלייך אפשרויות השקעה מפורטות.

במידה ותמצא את ההשקעה כמעניינת ומתאימה לצרכיך, צור עמנו קשר. לאחר מכן בתהליך היכרות ומיפוי צרכים קצר עם הקרן תוכל להיבחר ולהצטרף למשקיעים של HAP VENTURE FUND.

לאחר בחירת ההשקעה המתאימה לך וחתימה על חוזה תתבקש להעביר את סכום ההשקעה לחשבון הבנק של הקרן המבוקר על ידי משרד רואי חשבון אשל, מרקוביץ, כהן עד למועד ביצוע ההשקעה.

במהלך תקופת ההשקעה תקבל סיסמה ייחודית וגישה לאזור המשקיעים באתר הקרן ובו תוכל לקבל עדכונים תקופתיים בהם יפורט שלבי התקדמות הפרויקט עד לסיומו. בנוסף, ניתן לעמוד בקשר רציף עם נציגי הקרן בכל שאלה ועדכון.

בשלב מימוש ההשקעה ולחוקת הרווחים יועברו הכספים (קרן + רווח) ישירות לחשבונות הבנק של המשקיעים בתהליך מבוקר על ידי משרד רואי חשבון אשל, מרקוביץ, כהן וכן על ידי פירמת ראיית החשבון EY ישראל.

לחץ כאן על מנת להצטרף ללא עלות וללא התחייבות לרשימת המשקיעים הפוטנציאליים.

רוצה לקחת חלק בפרויקט הבא?
צור/י קשר ונשמח לעניין אותך בפרטים נוספים

מאשר קבלת דיוור
שדות חובה למילוי*
שלח
מידע כללי
office@hapventure.com
יעוץ עסקי
investors@hapventure.com

הפרויקטים שלנו

לכל הפרויקטים